İkitelli Klima Servisi, Bakımı, Montajı

İkitelli  Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55
0507 952 90 00

Kaliteli ve güvenilir bir klima hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz her an, 7/24 hizmet veren firmamız hizmetinizdedir. İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Amacımız en hızlı ve en güvenilir şekilde sizlerin sorunlarına çözüm olmaktır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.Klima bakımı, rutin bakım, klima montajı ve montaj sonrası destek sizlere verdiğimiz hizmetlerdendir. İkitelli klima servisi olarak yıllık rutin klima bakımınızı mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü mevsim geçişlerinde klimalarınızın ayarları da değiştirilmeli bu geçişlerde de rutin bakımları yapılmaktadır.

Değişmesi gereken hava filtreleri değiştirilmediği surette aktif hava bir mikrop yuvasına dönüşmektedir. İkitelli klima servisi rutin bakımlar ile size değişmesi gereken hava filtreleriniz ile ilgili bilgi vererek sizleri uyarmaktayız. Bu nedenle sağlıklı bir hava solumanız için gereken özeni göstermektedir. Bunun dışında yıllık gerekli bakımları yapılan klimalarınız sizlere tasarruf olarak da geri dönecektir. Bakımı yapılmayan klimalar, temizlenmeyen hava filtreleri çalışmakta zorlanacak ve daha fazla elektrik tüketimine neden olacaktır. Hem sağlığınızı hem cebinizi düşünerek klima bakımlarınızda siz müşterilerimizin yanındayız.

Uzman ve sertifikalı kadromuz ile klima montajımız ile de hizmet vermekteyiz. Bu konuda yapmanız gereken klimayı kullanmak istediğiniz mekanı göstermeniz. Daha sonrasında ise uzman ve tecrübeli kadromuz montaj keşfi yaparak ortam için en uygun klimayı sizlere sunarak montajını yapmaktadır. Bütün marka ve modellerde hizmetimiz vardır. Klimanız ne marka olursa olsun servis hizmetimiz en iyi şekilde siz müşterilerimize sunulmaktadır. Sadece kararınızı verip, bize ulaşmanız yeterlidir. Satış sonrası destek ilkemiz gereği, arızalanan, bakımı gelen klimalarınız için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak servis hizmetimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.
Klima gazı, basın ayarları ve parça değişimi gibi hizmetlerimiz sizlerin de müsait olduğu zamanlarda servis hizmetlerimiz verilmektedir. Rutin kontroller sayesinde maliyeti daha yüksek olacak hasarlarında önüne geçilmektedir. Sizlere sunduğumuz pratik çözümler ile hayatınızı kolaylaştıracaksınız. Sağlıklı ve güvenli servis ile her marka ve model klimalarınızın bakımını itina ile yapmakta ve siz müşterilerimizin mağduriyetini gidermeyi amaçlamaktayız. Gerek bakım, gerek montaj gibi işleriniz için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55