Günlük yaşantımızda ısıtma ve soğutma olarak yararlanmış olduğumuz klimalar hayatımız için büyük önem arz etmektedir. Rutin hayatımız için bu kadar önemli olan bu cihazlarında hem ekonomik hem de sağlık açısından dikkat etmemiz gereken pek çok hususları bulunmaktadır. Bakımı yapılmayan bir klima bizim hem sağlığımızı hem de ekonomimize büyük zararı dokunduğundan dolayı altı ayda bir mutlaka yapılması gerekir. Bunun yanı sıra çalışma fonksiyonunu kaybetmiş olan cihazlarınızın ise tekrardan eski formunu geri kazanması adına firmamız bünyesi altında yer alan uzman çalışanlar ve üstün donanım sahip olan teknolojik aletler yardımcı olmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir servis hizmeti vererek her markaya ait cihazlarınızın bakım, onarım, montaj, parça değiş tokuş işlemlerini kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bakım, sağlık, verim, ekonomi gibi pek çok kavramlar üzerinden giden tüketiciler başını ağrıtacak sorunlar ile karşı karşıya kalmadan cihazlarının tekrar eski performansını geri kazanmasını sağlayabilirler. İşte bu yüzden periyodik servis bakımlarını asla ihmal etmemeli ve klima servisi hizmetlerinden yararlanmanız en iyi alternatif yollar arasında olacaktır.

Sağlığınız için ve Konforunuzu sağlamanız ve korumanız açısından hem bakımlarını hem onarımlarını yaparak mevsimsel şartlara kolay yoldan ayak uydurabilirsiniz. Evaparatör ve kondaserin özel ısı eşanjör deterjanı ve basınçlı hava veya su ile temizliği, Eksik gaz şarjı, Duyu ile ses kontrolü, Estetik görüntü kontrolü, parça değiş tokuşu, Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü gibi her bir işlemi adım adım kontrollü bir şekilde yapmakta ve cihazlarınızın tekrardan çalışmasına imkân sağlamaktayız.

Her bir müşterimizin ihtiyaçlarına en kısa süreç içerisinde yanıt vererek kısa süre içerisinde ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanmasına katkı sağlamaktayız. Maliyeti yüksek arızaların oluşmaması adına sizlerde adını sektörde en iyi şekilde duyurmuş olan deneyimli teknik kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Pratik çözüm ve teknikler üzerinden tüm tamir, montaj, bakım, onarım ve

Sizler de güvenilir ve kusursuz klima servisi hizmetlerimizden yararlanarak ihtiyaçlarınızın karşılanmasını en iyi şekilde sağlayabilirsiniz.