Halkalı Klima Servisi, Bakımı, Montajı

Halkalı Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55
0507 952 90 00

Baharın gelmesiyle birlikte yaza hazırlıkların hızlandığı bu dönemde ev ya da iş yerinde kullanılan klimalarınız ile ilgili komple bakım yapılması gerekmektedir. Klima bakımlarınızı yaz aylarını serin ve rahat geçirebilmeniz için ilkbaharda yaptırmanız siz kullanıcılar tarafından büyük bir rahatlık oluşturmaktadır.Klimanızın bakımını her yıl yaz dönemine girmeden yaptırmanız klimanızdan daha yüksek verim almanızı sağlayacaktır.

İnsanlar klimayı artık gerekli görmekte fakat her yıl olduğu gibi klima almak için özellikle kavurucu yaz sıcaklarını beklemektedirler. Oysaki sıcak yaz günlerinde klima servisleri normal servis akışlarından çok daha fazla yoğun olmaktadırlar.Bu yoğunlukla beraber klima bakımları da artmaktadır. Örneğin normal periyodunda bakım yapılmamış bir klima kavurucu yaz sıcaklarında istenilen soğutmayı sağlayamaz ve müşterinin istediği soğukluğu sağlamaz.Ücret olarak da klima bakımları normal aylara göre yaz sıcaklarında artış göstermektedir. Bu yüzdendir ki yaz sıcakları başlamadan yaptırdığınız klima bakımlarında hem bütçenize kar sağlamış olacaksınız hem de kavurucu sıcaklarda klima bakımı için sıra beklememiş olacaksınız.

Özellikle bahar aylarında klima bakımlarında yapılan indirimlerinden yararlanmak müşterileri memnun ettiği gibi servinde kar amacına katkıda bulunmaktadır. Bu konuda lider firmamız halkalı klima servisi müşterilere yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlamıştır. Verdiği hizmet ile sadece üründe bakım yapmayarak ürününüzün her türlü sıkıntısını kontrol ederek size yapılması gereken gözden kaçan ufak ayrıntıları da iletmektedir.Oysaki yaz dönemi yaptırmak istediğinizde servisimiz geldiğinde sadece bakım ihtiyacını karşılayıp gidecektir. Klima bakımlarında anti bakteriyel ilaçlar kullanılarak klimanın içerden alıp soğutarak tekrar içeriye verdiği sıcak havayı temizlemesini sağlamaktadır. Ayrıca klima bakımlarında klima iç ünite fanının komple sökülerek anti bakteriyel ilaçlarla yıkanıp filtrelerinin de değişmesi sağlanmaktadır.

Klimanızı sizin için detaylı olarak bakımını yapacak olan tüm detayları ile inceleyerek size güven ortamı sunan halkalı klima servisi uzun yıllardır İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Servisimiz klimanıza bakım yaparken sadece klimanızın temizliğini düşünmez sizin soluduğunuz havayı da temizleyecek güçlü malzemeler kullanarak sizlerin sağlığını da göz önünde bulundurur. Klimalarınızın periyodik bakımlarını ihmal ettiğiniz zaman kendi sağlığınızı da hiçe sayıp tehlikeye atmış olacaksınız.

Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55