Güneşli Klima Servisi, Bakımı, Montajı

Güneşli Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55

0538  062 45 62

Klimalarlarıyla sorun yaşayan kişiler için hizmet veren www.esklimaservis.com firması klima sorunlarına acil ve kalıcı çözümler getirmektedir. Kliması arızalanan ve acil teknik servis arayan müşterilere hemen teknik servis hizmeti verilmektedir. Bütün klima marka ve modellerinde servis hizmeti verilmektedir.

Klima marka ve modellerinde kendi alanında uzman personel kadrosuyla klima sorunları çözülmektedir. Güneşli klima servisi olarak hizmet veren firma geniş uzman personel kadroyla İstanbul’un birçok bölgesine ivedilikle yetişmekte ve hizmet vermektedir. Yirmi dört saat çalışan müşteri hizmetleri hattını müşteriler istediği zaman arayabilmektedir. Müşterilere her saat hizmet verilmektedir. Klima onarım işlemi mümkünse yerinde yapılmaktadır. Orijinal Parça değişimi gerektiğinde yapılmaktadır.
En kısa sürede klima servis hizmeti verilerek teslim edilmektedir. Klimanın sorunu hemen tespit edilip müşteriye bilgi verilmekte ve onarım yapılmaktadır. Firma aynı zamanda klima bakım hizmeti vermektedir. Klimalardan yüksek düzeyde verim alabilmek için belirli aralıklarla bakım yapılmaktadır. Disiplinli bir şeklide çalışan firma klimanın bakımını profesyonel bir şekilde yaparak hiçbir detayı gözden kaçırmamaktadır. Böylece klima kullanırken sorun yaşanmamaktadır. Güneşli klima servisi olarak bu bölgede bütün mahalle ve semtlerde klima servis hizmeti verilmektedir.

Müşterilerinin istek ve beklentilerini karşılamaya yönelik hizmet veren firma ekonomik hizmet vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacıyla garantili hizmet veren firma klima sorunlarında müşterileriyle irtibat halinde olmaktadır. Müşterilerinin bütçesine uygun şekilde hizmet veren firma kaliteden ödün vermemektedir. Klimalar için aynı zamanda montaj hizmeti verilmektedir. Her model ve marka için klima montaj hizmeti veren firma işini titizlikle yapmaktadır. Klimalardan en iyi şekilde faydalanmak için müşterilere gerekli bilgiler verilmektedir. Kullanım konusunda detaylı bilgi verilmektedir.

Klima konusunda bütün sorunların çözümünde etkili olan firma birbiriyle uyumlu ekibi ile geniş bir servis ağına sahiptir. Geniş klima servis ağı ile klimalarda yaz kış sorunsuz bir şekilde kullanım amaçlanmaktadır. İstanbul’da kısa sürede müşterilerine ulaşan firma bakım, onarım ve montaj konusunda verdiği kaliteli hizmetle alanında liderdir. Klimaları yanlış kullanımdan doğan aksaklıklara karşı müşterilerine gerekli uyarıları yapmaktadır. Klima servisi olarak değişik bölgelerde hızlı hizmet verilmektedir.

Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55