Florya Klima Servisi, Bakımı, Montajı

Florya  Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55
0507 952 90 00

Günümüz teknolojisiyle neredeyse artık bütün evlerde, iş yerlerinde, arabalarda klima kullanılmaktadır. Sıcak havaların insanları bunaltması, özellikle de yaz aylarında, insanları arayışa sokmuştu. Bu arayışın en güzel sonucu olan klimalar da her yere girmeye başladı. Aşırı nemin insanlar üzerindeki ters etkileri (yorgunluk, bıkkınlık, çeşitli alerjiler vs.) klima kullanımına vesile olmaktadır.

Bilindiği gibi klimanın asıl kullanım sebebi de sıcaklığın giderilmesi değil, ortamdaki aşırı nemin azaltılmasıdır. Klima sistemi de bu mantıkla çalışmaktadır. İşte saydığımız tüm bu sorunları en güzel haliyle ortadan kaldıran klimaların arızalanması ne yazık ki son derece muhtemel. İşte tam da bu nokta da devreye biz giriyoruz. Florya klima servisi olarak birden çok hizmeti sizlere sunmaktayız.

Klima servisi olarak pek fazla sektör bulunmuyor diyebiliriz. Bunun yanında, az sektör olmasına rağmen kaliteli hizmet de oldukça azınlıkta kalmış durumda. Hizmetlerimiz içerisinde klima montajı, klima bakımı, klima tamiri, servis gibi ayrıcalıklar bulunuyor. Firmamızın en güzel özelliği sunduğu hizmetleri garanti kapsamında da yapabiliyor. Tüm klima markalarına hitap ederek, montaj, bakım işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca klimanıza bakım yapmamız için bozulmasına da gerek yok.

Siz istediğiniz sürece belirli aralıklarla bakım onarım da yapabiliyoruz. Tahmin edebileceğiniz gibi klimalar kolay bozulabilen veya küçük arızalar oluşturabilen araçlardır. Bunun için de iyi bakılması ve onarımı iyi yapılması gerekir. Hatta iyi montaj dahi gerektirir. İşte tüm bu hususlarda firmamız olarak sorumluluk alıyoruz ve kaliteli hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Florya klima servisi olarak zaman konusunda son derece hassas davranıyoruz. Özellikle yaz günlerinde klimanızın bir gün dahi çalışmaması korkulacak bir şey.

Aşırı sıcağın ve aşırı nemin yarattığı etki gerçekten çekilecek gibi değil. Bunun farkında olduğumuz için siz ilgili numaralarımızı aradığınız anda biz en kısa sürede ilgilenmeye çalışıyoruz. Peki tüm bu kaliteli hizmetlerin yanında akıllara fiyat geliyor. Sakın korkmayın, çünkü ücret olarak da son derece cüzi bir miktar uygulanıyor. Eğer sizde klima almak, klimanızı onarmak veya klimanıza bakım yaptırmayı düşünüyorsanız alternatiflerin az olduğu piyasada son derece kaliteli hizmet veren servislerimize başvurabilirsiniz.

Florya  Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55