Klima Teknik Servis Hizmetinde Uzman Ekip

7/24 Esenyurt Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55

0538  062 45 62

Firmamız geçmişten gelen tecrübe ve deneyimi ile klima servisi hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Kullandığınız klimaların belirli aralıklarda bakımın yapılması daha uzun süreli kullanıma yarar sağlarken, daha fazla verim almanıza da olanak sunmaktadır. Firmamız her türlü klima modellerini garanti kapsamı içerisinde tamir etmektedir.

Ayrıca teknik servis ekibimiz alanında tecrübeli kadrodan meydana gelmekte olup, oluşan arızalar kısa bir süre içerisinde giderilmektedir. Teknik ekibimiz klimalarınızın arızaları ile ilgili tespitleri yaptıktan sonra, arızanın giderilmesi için yerinde müdahale yaptığı gibi, klimanızı servisimize getirilerek de müdahaleler de bulunulmaktadır. Güven ve doğruluk ilkesi ışığında teknik servis hizmeti verilmekte ve memnuniyetiniz planlanmaktadır.

Firmamızın kurumsal yapısı müşteri odaklı hizmet anlayışı üzerine kurulmuş olup, yapılan her teknik servis için garanti verilmektedir. Kullandığınız klimalar da herhangi bir arıza meydana geldiği zaman müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve oluşan arıza veya arızalar hakkında bilgiler verebilirsiniz. Alınan arıza kaydı teknik ekibimizce değerlendirilir ve adresinize uzman ekiplerin yönlendirilmesini yapılır. Adres bilginize ulaşan ekibimiz klimanıza anında müdahalede bulunarak tamir işlemini gerçekleştirir. Bazen arızaların büyüklüğünden dolayı yerinde müdahale mümkün olmadığı için klimanız servisimize getirilir ve tamir süreci içerisine girer.

Tamir süreci sona eren klimalar, adresinize getirilerek montaj işlemi yapılır. Tüm bu hizmetler size kurumsal olarak verilmekte ve yapılan her hizmet garanti kapsamı içerisine girmektedir. Ayrıca fiyat politikamız içerisinde ekonomik ücret anlayışı yer aldığından yapılan hizmetlerden ekonomik fiyat politikası talep edilmektedir. Firmamız bölge olarak Esenyurt klima servisi bakımı hizmetini vermekte ve hizmet ağını her geçen gün genişletmeyi amaçlamaktadır.

Yaz aylarının gelmesi ile klima kullanım oranı artmaktadır. Klimanızın modeli ne olursa olsun düzenli bakımının mutlaka yapılması gerekmektedir. Bu sayede daha fazla verim alabilecek ve rahat kullanımın keyfini yaşayabileceksiniz. Bunun için içerisindeki filtrelerin temizlenmesi ve bakımın yapılması gerekmektedir. Firmamız Esenyurt klima servisi bakımı olarak teknolojik gelişmeleri ve teknik servis konusundaki gelişmeleri yakından takip ederek, bünyesi içerisinde de değişiklikler yapmaktadır. Bu sayede müşterilerimize kaliteli hizmet verilmekte olup, tüm çalışanlarımızda bu kurala dikkat ederek çalışmalarını yürütmektedirler. www.esklimaservis.com

7/24 Beylikdüzü Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55
0507 952 90 00