Beylikdüzü Klima Servisi, Bakımı, Montajı

Beylikdüzü  Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55
0507 952 90 00

İş ve yaşam alanlarımızda havanın vücut ısımıza yakın olması , bir başka ifade ile aşırı sıcak veya soğuk olmaması yaşam kalitemiz açısından çok önemlidir . İnsanlık tarihinin birçok döneminde sıcak ve nemle baş edebilmek için çeşitli yöntemler ve icat çalışmaları denenmiş , Leonardo Da Vinci’nin su gücü ile çalışan fanından sonra , klimanın çalışma prensibine bugünkü hali ve işlevini yansıtan ilk klimalar , 1902 yılında Willis H.Carrier tarafından tasarlanıp üretilen klimalar sayılmıştır . 30 tonluk devasa bir makine olan ilk klima , zaman içerisinde geliştirilerek evlerimizde işyerlerimizde kullandığımız en modern halini almıştır.

Klima , ortamın sıcak havasını azaltmak , fazla nemini alıp ortama en uygun havayı sağlamak üzere tasarlanmış mekanizmadır . Klimaların çalışma prensibi , belirli bir basınç altında tutulan sıvı soğutucu akışkanın istenilen ısıda buharlaştırılması ve tekrar sıvı hale çevrilmesidir . Bu yöntemle klima ortamdaki havanın ısı ve nem derecesini ayarlayarak , sağlımıza en uygun hale getirmektedir . Rahat ettiğimiz hava ortamdaki hava sıcaklığı ve nem oranına bağlıdır , aşırı nemli ortam , aşırı sıcaktan çok daha rahatsız edicidir . Nem oranı fazla ise insan vücudunun sıcaklık karşısında tepkileri azalmaya başlar . Bu sebeple klimalarda yalnızca havayı soğutma yeterli olmaz nemi de ayarlamak yani iklimlendirme veya klimalandırma yapmak gereklidir .

Şehir ve çalışma hayatının zorlukları arasına , küresel ısınmayla birlikte her yıl biraz daha fazla hissettiğimiz , aşırı sıcaklarla baş etmek de eklenmektedir. Bunaltan yaz sıcakları için halen bir klimanız yoksa , es klima servisine danışarak , ortamınıza en uygun klimanın takılmasını sağlayabilirsiniz . Klimanız varsa da , yıl da iki kez periyodik olarak bakım yapılması klimanızın daha verimli ve uzun süre sağlıklı çalışması için çok önemlidir . Özellikle İstanbul’da , Beylikdüzü Klima Servisi , uzman , eğitimli kadrosu ile , ücretsiz keşif , klima satış , montaj , tamir , bakım servisi hizmeti vererek , klima konusunda tüm soru ve sorunlarınıza profesyonelce cevap vermektedir .

Adnan Kahveci Mahallesi, Barış Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dereağzı Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Marmara Mahallesi, Sahil Mahallesi, Yakuplu Mahallesi, Klima servisi çağır 7/24

Beylikdüzü Klima Servisi , İstanbul’un her noktasına , haftanın her günü , 7/24 hizmet vermekte , müşteri memnuniyeti prensibi ile garantili işlemler yapmaktadır .