KLİMA BAKIMINI NEDEN YAPTIRMALIYIZ?

7/24 Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55
0507 952 90 00

Büyük şehirlerde ikamet edenler bilirler ki, yazın kavurucu sıcakları çekilmez olur; beton blokların arasında, cılız park ve bahçeleri olanlar biraz şanslı olsa da çoğunlukla bir ağaç gölgesi bile bulamazsınız. Üstelik nemin iyice arttığı, temmuz ağustos sıcaklarında ağaç bile fayda edemez. Evinize girdiğinizde rahat bir nefes almak, serin bir ortamda uyumak hayati önem taşır. Bu nedenle günümüzde klima artık lüx değil, doğal bir ihtiyaç sınıfına çoktan girmiştir.

Üstelik teknoloji harikası yeni dönem klimalar ile evinizin havası her zaman istediğiniz sıcaklık ve nem ayarında, sessiz, iyonize sistemlerle sağlığa faydalı, ekonomik ve de mükemmel performansla çalışabilmektedir. Peki, almış olduğunuz klimanın her zaman aynı performansla çalışmasını istemez misiniz? Klima montaj bakım servisimiz Beylikdüzü klima bakımı ve montaj işlerinde teknik servisimiz ES Klima İstanbul ve civarında hizmet vermektedir. Hangi vakit aralığı olursa olsun 7/24 aradığınızda, klima sorunlarınıza en kısa süre içerisinde müdahale edebiliriz.

Servis hizmetleri için küçük bir servet ödemenize rağmen klimanızdan istenilen verim alınamamış, sorununuzda hiç bir değişiklik olmamış bile olabilir. Es Klima Hizmetleri olarak, en iyi hizmeti en düşük fiyata sunma hususunda hizmet verdiğimiz müşterilerimiz referanslarımızdır. Es Klima’da ödenilen her kuruşun karşılığı fazlasıyla karşılık bulur. Teknik personelimiz, rakiplerimizi kıskandıracak kadar yetkin, bilgili ve deneyimlidir. Bakım ve onarım, remontaj, demontaj hizmetlerinde Beylikdüzü klima bakımı hız, esnek zamanlı çalışma, güvenilirlik temel prensiplerimizdir.

Tüm yaptığımız işin performansı garantimiz altındadır. Zaman içerisinde klima içerisine doluşan toz partikülleri, yoğun nem, düzensiz voltaja bağlı enerji sirkülâsyonu gibi sebeple arızalanabilir, verimliliği azalabilir. Klimaların en az yılda bir kez bakımının yaptırılarak performansının da test edilmesi gerekmektedir. www.esklimaservis.com

Rutin bakımları yapılan klimalar, aldığınız günkü performansı ile çalışmaya devam eder, sağlıklı havanıza tekrar kavuşursunuz. Klimanızın başka bir mekâna, nakli gerektiğinde demontaj ve remontaj işleri, Es Klima Hizmetleri tarafımızdan rahatlıkla halledilebilmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için 7/24 telefonlarımızı arayabilir, esklima.com web sitemiz üzerinden online fiyat teklifi alabilirsiniz. Klima bakımınızı yaptırın, her zaman rahat nefes alın!

7/24 Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55
0507 952 90 00