7/24 Avcılar Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55
0507 952 90 00

Kış ve yaz aylarında sürekli olarak ısınma ve soğutma hizmetine ihtiyaç duyarız.Bunu da evde en kolay karşılamanın yolu klimalardır.Klimalar oldukça kolay kullanılabilen aletlerdir.Burada dikkat edilmesi gereken en temel koşul düzenli olarak bakıma tabi tutulmalarıdır.

Klimaların düzenli olarak ihtiyaç duydukları bu bakım hizmetleri evde kullanıcılar tarafından karşılanamayan ve profesyonel yardıma ihtiyaç duyulan alanlar olduğundan bu konuda avcılar klima servisi bulunduğu bölgede en donanımlı hizmeti veren kuruluşlardan olmanın gururunu taşımaktadır.

Avcılar Klima servisi olarak ilgilenilen konuların en temeli bakım hizmetleridir.Klimanın bakıma ihtiyacı olup olmadığını çalışmadaki verimsizliğinden anlamak mümkündür. Eğer yeteri kadar ısıtmıyorsa ya da yeteri kadar soğutmuyorsa o zaman ön panelde bulunan filtreler havadaki toz zerrecikleri tarafından tıkanmış demektir. Kullanıcı bunu evde filtreleri tazyikli su ile yıkayarak belli bir oranda temizleyebilir. Ama eğer hala klimadan ısıtma ve soğutma hususunda beklenen randıman alınamıyorsa o zaman klimadaki sıkıntıyı halletmek için bir klima servisinden yardım almak en doğru olan yoldur.

Yine Avcılar Klima servisi den en çok yardım alınan konulardan biri klimaların aşırı sesli çalışmasıdır. Bu konu filtrelerin tıkalı olmasından kaynaklanabileceği gibi klimanızı kurmaya gelen monte ekibinin klimayı yeteri kadar iyi monte etmemesinden de kaynaklı olabilir. Alta bir kağıt sıkıştırmak ya da gevşemiş ön paneli şeffaf bir bantla yapıştırmak bu konuda başvurulabilecek yöntemlerdendir. Lakin sıkıntı bu basit işlemlerle halledilemiyorsa o zaman klima servisi devreye girer. Evinize gelerek özel bakım suları ile detaylı temizlik yapar ve bir sıkıntı varsa yerinde müdahale eder.

Evde çözüm bulunamayan sıkıntılardan biri de koku sorunu olabilir. Bu genelde tıkalı filtreler ve klima içinde bekleyen sudan kaynaklı olur. Klima servisinin hizmetlerinden klima kokularını çözemediğiniz durumlarda da yararlanabilirsiniz. Es Klima Servisi bu durumda eve gelip klima içini ayrıntılı olarak temizler ve içeriye sizin hoşunuza giden bir oda spreyi sıkar ve böylece klimanız çalıştığında odaya hoş bir koku verir.

Es klima servisi bu konuların hepsine hâkim profesyonel ve güler yüzlü hizmet veren ekibi ile ihtiyacınız olan yedi yirmi dört her saat ve her gün yanınızda olmakta ve tüm sorunları uygun fiyata ve yerinde müdahale ile çözüm bulmaya çalışmaktadır.

Ambarlı Mahallesi Avcılar Mahallesi Cihangir Mahallesi Deniz köşkleri Mahallesi Firuzköy Mahallesi Gümüşpala Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Tahtakale Mahallesi Üniversite Mahallesi Yeşilkent Mahallesi Klima servisi çağır 7/24