Yenibosna Klima Bakımı, Montajı, Servisi

Yenibosna Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55
0507 952 90 00

Klimanın birçok avantajının yansıra yıllık periyodik bakımı da yapılmalıdır. Klimalar hor kullanılıp, bakımsız bir şekilde çalışma seyrini sürdürürse mekanik veya elektronik olarak arızalanması söz konusudur. Zira belli zamanlarda bakıma girmemiş bir klima şu arızaları verebilir: Filtre sistemi hasar görür, kalitesiz bir hava ürettiğinden yaşam konforunu bozar, kötü bir koku yayar, çalışma performansı düştüğünden elektrik faturalarına olumsuz yansır, enerji harcamasının yüksek olması doğru ölçülerde ısıtmayı engeller, klimanın yan parçalarında arızalanmalar baş gösterir, drenajlar kapanarak tıkanmalar oluşturur, elektrik sistem arıza görebilir. Ancak bu sorunları sorun etmenize gerek yok. Arızalanmış her marka klima için Yenibosna Klima Servisi büromuzu arayabilirsiniz.

Klimalar asrın en güzel icatlarından biri olarak ev veya ofis mekanların iklimlendirmesinde önemli rol almaktadırlar. Klimalar sayesinde yazın bunaltıcı havalarında serinleme fırsatı buluruz. Bilindiği üzere vücut ısısının belli değerde stabil olması sağlıklı bir yaşam için zorunludur. Vücut ısısının düştüğü ya da aşırı yükseldiği ortamlar ise hastalıkları tetikleyici özellik taşır. Bu açıdan klimalar yazın aşırı sıcaklarında çok rahat hissettirmektedir.

Ayrıca işyerlerindeki personelin bunaltıcı havadan dolayı sıkıntı yaşayarak iş veriminin düşmesini engeller. Evlerde ise bebek veya çocuklarınızın uygun sıcak ortamlarında gelişimini sağlar. Klimalar aynı zamanda soğuk havalarda mekan içi ısıtma sağlayarak, soğuk koşulları normal sıcaklık değerlerine düşürür. Ayrıca klima fiyatlarındaki düşüşten dolayı birçok evde tercih edilen bir beyaz eşya olmuştur.

Klimalar gelişen teknoloji sayesinde eskisi gibi gürültülü çalışmamakta aksine sessiz bir modda faaliyetini sürdürür. Klimaların yararlı bir özelliği de anti bakteriyel özelliğe de sahip olmasıdır. Yani bakteriyel risk taşımadığı gibi mevcut ortamdaki mikropları da filtre sayesinde çekmektedir. Filtre düzeneği birçok mikrobun barındığı tozları absorbe ederek, sağlığımıza olumlu katkıda bulunur.

Konusunda deneyimli uzmanlarımız yerinde müdahale edemezse, servis bölümümüze getirip gerekli onarımı yapmaktadır. Daha sonra yeniden aracımızla adresinize getirerek gerekli montajı yapmaktadır. Yenibosna Klima Servisi ayrıca klima montajı, periyodik klima bakım hizmetlerini de sunmaktadır. Bu konularda web sitemizden online fiyat teklifi almanız da mümkündür. Hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız.