Şirinevler Klima Bakımı, Montajı, Servisi

Şirinevler Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55
0507 952 90 00

Klima Servisinde Profesyonel Hizmet

Firmamız klima servisi olarak hizmet vermekte olup bu servis hizmetini geçmişten geleceğe emin adımlarla taşımaktadır. Daima güvenilir hizmete yönelik çalışmalar yapan firmamız bu sayede ismini üstlere taşımayı başarmış ve bu doğrultuda çalışmalar yapmıştır. Tüm personeli alanında tecrübeli olmakla beraber , klimalarınız kaliteli olarak tamir edilmekte ve size teslim edilmektedir.

Evinizde veya işyerinizde kullandığınız klimalarda herhangi bir arıza meydana geldiği zaman kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturulduktan sonra ilgili teknik ekibimiz belirttiğiniz adrese gelerek klima tamiratınızı hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirmektedir. Ayrıca kullandığınız klimaların bakımlarını belirli aralıklarda yapmanız durumunda hem uzun süreli kullanım sağlamış olursunuz hem de daha fazla verim almış olursunuz. Bunun için Şirinevler klima servisi olarak klimalarınızın tüm bakımları itina ile yapılmaktadır. Ayrıca bakımları konusunda size bilgilendirici mesajlarda verilmekte ve klimalarınızın nasıl kullanılacağı konusunda da eğitici bilgiler verilmektedir.

Klimalar kullanım alanlarına göre ikiye ayrılmaktadır. Sıcak ve soğuk olarak kullanılan bu klimalarda belirli aralıklarda bakım yapılması gerekmektedir. Kış aylarında sıcak üfleyen klimalar yaz aylarında soğuk konumunda çalışmaktadır. Bundan dolayı firmamız klimalarınızdan daha iyi verim almanızı sağlamak için gereken bakımı ve önerileri sizinle paylaşmaktadır. Ayrıca tüm bu hizmetleri ekonomik fiyat politikası ile size sunmakta olup, müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamıştır.

Kurumsal hizmet veren firmamızın misyonu arasında öncelikli olarak garantili servis anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkeleri gelmektedir. Bu ilkeler ışığında yenilikçi ve kendini geliştiren profesyonel yapısı ile siz değerli müşterilerimize en üst hizmeti getirmektedir. Ayrıca bu hizmet içerisinde ekonomik fiyat prensibi de size sunulan ayrı bir fırsattır.

Ayrıca teknolojiyi yakından takip eden firmamız, yeni çıkan klimalarında bakımını ve servisini garantili olarak yapmaktadır. Şirinevler klima servisi her türlü marka ve modelin servisini itina ile tamir edebilmektedir. Sizin yapmanız gereken müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmek ve arıza hakkında bilgi vererek, arıza kaydı oluşturmaktadır. Teknik ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinize gelerek anında hasar tespiti yapacak ve arızayı giderecektir.

Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55